Щелепно-лицьова хірургія в Києві

Щелепно-лицьова хірургія в Києві

На сьогоднішній день існує великий спектр клінік, які надають послуги хірургічної стоматології. Найчастіше, до такого типу хірургів потрапляють «по швидкій», коли вже абсолютно неважливо куди, головне, щоб вирівняли, вправили або вирвали скоріше.

У ситуаціях не настільки критичних можна звернутися в клініку «Візит- косметик» , «Дентал Верді» або в мережу клінік «Аванто». Всі перераховані вище медичні установи пропонують послуги хірургічної стоматології.

Найпопулярнішою поліклінікою в цьому напрямку серед киян є «Щелепно-лицьова хірургія», точна адреса якої – станція метро «Дружби Народів», вул. Професора Підвисоцького , 4А. Дізнатися точні відомості про клініку і лікарів, що працюють там, ви зможете у нас на порталі.

Існують окремі дитячі центри хірургічної стоматології:

  1. Дитяча поліклініка «Добробут» на Печерську.
  2. Щелепно-лицевий травмпункт Печерського району.
  3. Міський ортопедичний центр ендопротезування та хірургії на Підвисоцького.
  4. Дитяча клінічна лікарня №7.

Хірурги цих центрів організують у повному обсязі професійну та оперативну роботу з дитиною.

Челюстно-лицевая хирургия в Киеве.jpg

У ТОПі хірургів можна виділити Циленко Ольгу Леонідівну, яка працює в клініці «Медісса» по вулиці Ведденская, 4. Продовжують список Ефісько Наталія Анатоліївна та Логвиненко Ірина Петрівна, які працюють у «Med-Beauty» на проспекті Червонозоряний, 17.

Детальну інформацію, яка стосується всіляких клінік та щелепно-лицевих хірургів, ви можете сміливо черпати з нашого порталу.

Хірургічна стоматологія

Цей медичний напрямок вивчається достатньо тривалий період часу. Перша кафедра щелепн -лицевої хірургії з'явилася в Національній медичній академії післядипломної освіти в 1931 році. На сьогоднішній день аналогічна кафедра є в НМУ ім. А.А. Богомольця. Медичний напрям можна сміливо класифікувати, як окремий інститут, так як щелепно-лицьова хірургія охоплює проблеми, пов'язані не тільки з ротовою порожниною, але і з шиєю , і обличчям.

Ця хірургія пов’язана з:

  • хірургічною допомогою при травмах;
  • видновлювальною хірургією обличчя;
  • допомогою при аномаліях і деформації тканин щелепно-лицьової області.

До щелепно-лицьового хірурга потрапляють пацієнти з переломами лицьових кісток, пухлинами, запаленнями і з гострими проблемами ротової порожнини.

  1. Запалення трійчастого лицьового нерву– наслідок вірусного захворювання, пухлини або запущеного пульпіту. Симптоми хвороби – тривалий больовий синдром і оніміння м'язів обличчя.

Щелепно-лицьова хірургія в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

318
72 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

124
12 відгуків

Стоматологічний центр Посмішки бізнес

8
3 відгуку

Sanident

6
6 відгуків

ІНДЕНТ бізнес

2
4 відгуку

Слан-медіка бізнес

1
1 відгук

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(526)

Шинування зубів Шинирование зубов проводится с помощью армидной нити, стекловолоконной ленты или бюгельного протеза. Зубная шина укрепляет расшатанные коронки, предупреждая их смещение.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.