Шинування зубів

Шинування зубів

Щоб зміцнити розхитані зуби, стоматолог встановлює лінгвальну шину. Це тонка металева нитка, яка з'єднує всі зубні коронки між собою і запобігає їх випадінню.

Коли необхідна зубна шина?

Основне показання до шинування - запущений пародонтит. При такому захворюванні поступово атрофуються тканини пародонту. Ясна опускаються, оголюючи зубні корені. Тоді коронки втрачають природну опору, стають рухливими і розходяться в різні сторони.

Серед інших показань:

 • нестандартне положення окремого різця або ікла;
 • великі міжзубні проміжки в фронтальній зоні;
 • рухливість зубів внаслідок перелому щелепи та інших механічних травм.
 • Шина служить балкою, яка з`єднує всі зуби, після чого вони стають абсолютно нерухомі. Вона також сприяє рівномірному розподілу жувального навантаження.

  Сучасні зубні шини:

  • не заважають проводити гігієнічні процедури;
  • не викликають алергії, не травмують слизову оболонку;
  • не доставляють дискомфорту під час розмови, прийому їжі.

  Методи шинування рухливих зубів

  Незнімне шинування

  Несъемное шинирование зубов Самий надійний і простий метод. На внутрішній поверхні зубів стоматолог проробляє невелику борозенку глибиною до 2-х мм. У цю борозенку кладеться монолітна скловолоконна стрічка і закривається пломбувальним матеріалом.

  В якості шини також може використовуватися поліетиленова або арамідна нитка. Перша має світлий колір, тому непомітна на зубах, друга – відрізняється підвищеною міцністю.

  Знімне шинування

  Застосовується в складних клінічних випадках, коли зуби не просто розхитуються, а вже випадають.

  Для пацієнта виготовляють індивідуальний бюгельний протез, який не тільки заміщає втрачені коронки, але й обхоплює кожну, що залишилася. Металева дуга в основі протеза служить надійним каркасом, що перешкоджає зсуву зубного ряду.

  Шинування після брекетів

  Шинирование зубов после брекетовВідразу після зняття брекетів стоматолог встановлює ортодонтичну шину. Вона нічим не відрізняється від стандартної, проте в даному випадку немає потреби робити борозенку на емалі. Арамідна нитка просто фіксується композитом (вантове шинування).

  Шина допомагає зберегти отриманий результат ортодонтичної корекції. Як правило, вона кріпиться тільки на передні зуби.

  Таке шинування може бути тимчасовим (на рік-два) або постійним. Вважається, що чим складнішим і тривалішим був процес вирівнювання зубів, тим довше доведеться носити шину.

  Однак це не принесе вам будь-якого дискомфорту, зазвичай пацієнт звикає до шини за пару годин.

  Процедуру шинування проводять у будь-якій стоматології. Якщо ви підшукуєте клініку неподалік від дому або роботи, скористайтеся зручною системою пошуку на нашому сайті.

 1. Запалення трійчастого лицьового нерву– наслідок вірусного захворювання, пухлини або запущеного пульпіту. Симптоми хвороби – тривалий больовий синдром і оніміння м'язів обличчя.
 2. Пародонтит – запалення ясенних кишень, внаслідок чого зуб може повністю втратити зв'язок з альвеолами і випасти. Читайте про причини виникнення і симптоми пародонтиту.

Шинування зубів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

332
86 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

135
22 відгуку

СА-НАТА на Позняках

73
69 відгуків

Усі 32 бізнес

57
55 відгуків

Клуб 32 бізнес

29
38 відгуків

Клініка естетичної стоматології бізнес

27
34 відгуку

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.3
Оцінити
(545)

Щелепно-лицьова хірургія в Києві Челюстно-лицевой хирург – врач-универсал, который работает с проблемами начиная от переломов костей лица и заканчивая опухолями. Существует множество клиник, которые тесно связаны с данным видом хирургии.
Лікування пародонтиту ясен Как появляется пародонтит - воспаление тканей вокруг зуба? Методы хирургического и терапевтического лечения пародонтита. Рекомендации по лечению десен в домашних условиях.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.