Глушко Олексій Сергійович

4.6
Оцінити
стоматолог-ортопед


пн
08:00-21:00
вт
08:00-21:00
ср
08:00-21:00
чт
08:00-21:00
пт
08:00-21:00
сб
08:00-21:00
вс
08:00-21:00
ул. Анны Ахматовой 14-А
  Позняки 1.5 км
  Осокорки 2.25 км
  Харківська 1.75 км

Провідний спеціаліст по зубному протезуванню. Член Української асоціації стоматологів, а також ортопедичного відділу Німецької асоціації імплантологів. Випускник Київського медичного університету. Пройшов перепідготовку на кафедрі ортопедії Військово-медичної академії. До 2012-го року працював асистентом в Академії післядипломної освіти ім. Шупика, де проводив лекції для зубних техніків.

У 2011-му і 2014-му році пройшов тренінги з дентальної імплантації та реставрації бічних зубів. Також отримав сертифікат лікаря-стоматолога у м. Прага (Чехія). З 2012-го по 2013-й стажувався у м. Вірхайм та м. Дрезден (Німеччина).

У своїй роботі використовує лазерне обладнання та дентальний мікроскоп. Встановлює безметалеві мікропротези (коронки, вініри, вкладки), працює з пресованою керамікою і діоксидом цирконію. Володіє техніками протезування на імплантатах і штифтах, підбирає бюгельні, нейлонові та інші види знімних протезів.

Відгуки 17
Ваш відгук

 • Моя мати проходила протезування у клініці на Позняках,у стоматолога Глушко Олексія Сергійовича.Лікар дійсно кращий!Дуже швидко,знайшов певний підход до людини похилого віку.поборив її певний страх у кріслі.Матуся задоволена,а тому задоволена і я.Дякую!!!
 • Хочу висловити подяку Олексію Сергійовичу за виконану роботу. Протезування пройшло без проблем, дуже задоволена результатом та виконаною роботою. Професіоналізм лікаря найвищого рівня, рекомендую всім. Олексію Сергійовичу, дякую Вам. Бажаю Вам та клієнтам клініки процвітання та благополуччя.
 • Прекрасна, професійна робота стоматолога Олексія Сергійовича. Протезування верхньої та нижньої щелепи на кераміці зроблено ідеально, прикус досконалий, зубний апарат працює не гірше ніж на рідних зубах колись. Хочеться подякувати Олексію Сергійовичу за хорошу роботу та побажати здоров'я та подальших успіхів у роботі. Хочеться відзначити також уважних і чуйних дівчат у реєстратурі, які ввічливо і дохідливо доносять інформацію до відвідувачів та клієнтів, підтримуючи чистоту та порядок в організаційному процесі.
 • Від щирого серця висловлюю подяку лікарю стоматологу-ортопеду Глушко Олексію Сергійовичу професіоналізм, терпимість, доброзичливе ставлення та бажання досягти досконалості у своїй роботі. У Вас золоті руки та трепетне ставлення до своїх пацієнтів! Здоров'я Вам та всіх благ!
 • До вибору лікаря поставилася серйозно, вивчаючи як відгуки в інтернеті (в т. ч. фотографії робіт), так і "живі" відгуки пацієнтів. І не помилилась. Задоволена всім: ставленням, доступним та ретельним роз'ясненням проблем, високим професіоналізмом та, зрозуміло, результатом. Сама із задоволенням у разі потреби звернуся до лікаря, як рекомендуватиму Глушко Олексія Сергійовича. своїм близьким та знайомим. Робота була серйозна, коронки на 4 імпланти та 3 коронки на зуби. Все виглядає гідно та натурально!
 • Врач понравился. Внимательный, заинтересованный, морально присутствующий. Выделяет достаточно много времени на консультацию. Что понравилось еще – дает нетипичные советы, более направленные к глубинным причинам возникновения проблем с зубами, а не поверхностные банальные рекомендации по симптоматике. Врач, как мне показалось, достаточно компетентен. Рекомендую. Единственное, что я хочу заметить, клиника – недешевая, явно не каждому будет по карману.
 • Хороший лікар, була перший раз. Все сподобалося. Лікар надав хороші поради. Планую надалі відвідувати лікаря.
 • Глушко Алекей Сергеевич настоящий профессионал по установке виниров, ставил мне на передние зубы, смотрятся превосходно.Спасибо всему персоналу которые участвовали в установке и в том числе Алексею Сергеевичу за голливудскую улыбку!
 • Обратилась в клинику Люми дент по адресу улица Анны Ахматовой по поводу имплантации зубов к доктору Глушко Алексею Сергеевичу .Осталась очень довольна работой,высоким профессионализмом и внимательном отношении .Великолепный специалист своего дела.Всем рекомендую!
 • Обратился в клинику Люми Дентна Позняках в г.Киев. Клиника находиться возле моего дома. Получил консультацию врача Глушко и лечение на высоком профессиональном уровне. Дружелюбный персонал, стерильность на высоком уровне! Рекомендую клинику всем родным. Люми денту желаю процветания!
 • Проходжу лікування у клініці Люмі-Дент на Анни Ахматової 14А м. Київ.Звернулася з приводу імплантації та протезування до лікаря хірурга-імплантолога Гресько та до лікаря ортопеда Глушко.Візит пройшов чудово)Дуже вдячна лікарям за їх професіоналізм))Розпланували подальші візити.До зустрічі Люмі-Дент))
 • Была в клинике Люми -дент на Позняках у докторов Павлюченко Евгения и Глушко Алексея. Все понравилось. Окружили заботой и решили все проблемы. Рекомендую!
 • На познгяках в Киеве мне сделали компьютерную томографию. После этого доктор Глушко подробно рассказал о проблемах моих зубов и составил план лечения. Доволен консультацией и скорее всего буду здесь вставлять зубы
 • Я посещала новую клинику в Соломенском районе. Клинику нашла исключительно по хорошим отзывам и не пожалела. Пришла на поставку виниров к Глушко Алексею. С первой же встречи он произвёл хорошее впечатление. Сервис на высоте. Единственное, что нужно заказывать очередь за 100 лет вперёд, чтоб лечение не затягивалось.
 • Обратилась в клинику Люми-дент на Позняках по вопросу протезирования зубов. Записалась к ортопеду Глушко Алексею Сергеевичу, врач внимательный, доступно все объяснил, распланировали все визиты и начали лечение. Подходом клиники к пациентам и лечению я довольна, рекомендую.
 • Робили матері протезування У лікаря Глушко Олексія Сергійовича на Позняках. Її посмішка стала розкішна, дякуємо! Задоволені обслуговуванням, цінами, а головне якісним результатом! Постійні клієнти Вашої клініки і завжди не розчаровуєте.
 • З дитинства маю схильність до стоматологініх проблем. Маю зіхзнвтися що до того часу коли я потрапила вперше в стоматологію Люмі-Дент, мої зуби були реально в жахливому стані, без сліз не глянешь. Дякуючи тому, що потрапила за правильною адресою та до рук чудового спеціаліста Глушко Олексія Сергійовича, моя посмішка змінилася буквально на очах. Він здійснив мою давню мрію про сяючу усмішку. Фахівців такого високого рівня, складно знайти з першого разу. Дуже рада, що встановлювала вініри саме у вас. Дякую за мою гарну посмішку!
Відгуки
Повернутися до відгуків
Запис на прийом
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.