Консультація стоматолога-хірурга

Консультація стоматолога-хірурга

У наш час світової глобалізації результат будь-якої виконаної роботи залежить далеко не від однієї людини, а від цілої групи або штату. До медицини це правило застосовується найбільш доречно.

Стоматолог-хірург – один з найважливіших гравців у команді, що оберігає ваше здоров'я, тому до вибору лікаря з даною спеціалізацією варто підходити з особливою скрупульозністю.

Недостатня компетенція і рівень майстерності хірурга можуть призвести до дуже плачевних наслідків, які виявляться не виправними. Методи усунення проблем у хірурга відрізняються від того ж ортопеда і є більш критичними, до яких потрібно вдаватися в крайніх випадках.

На нашому сайті ви зможете знайти найбільш компетентного стоматолога, в базі даних MyDentista зібрані всі лікарі Києва з детальними професійними біографіями, відгуками, рекомендаціями та фото.

  1. Зростання зуба мудрості може викликати ниючий біль, гнійні запалення і навіть остеомієліт. Читайте, чому виникає біль та інші ускладнення при зростанні зубів мудрості.
  2. Кров після видалення зуба в нормі йде близько 20 хвилин. Якщо кровотеча виникла через кілька годин після операції, слід прикласти до лунки стерильний тампон і якомога раніше звернутися до лікаря.

Консультація стоматолога-хірурга в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

295
49 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

100
87 відгуків

Клініка естетичної стоматології бізнес

19
26 відгуків

Прайм № 2 бізнес

9
17 відгуків

Дентал Верді бізнес

8
12 відгуків

Стоматологічний центр Посмішки бізнес

8
3 відгуку

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(385)

Видалення зуба мудрості Наиболее проблемным зубом является зуб мудрости, так как он изначально не рассчитан на жевательную функцию и вызывает проблемы у большинства людей еще до своего появления. Узнайте, как с ним бороться и нужно ли это?
Видалення зубів Удаление зуба – хирургическая операция, к которой прибегают при невозможности его лечения. Более щадящей операцией является удаление зубного нерва, позволяющее сохранить зуб.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика