Зубні імплантати

Зубні імплантати

На сьогоднішній день зубні імплантанти – це пряме рішення всіх найскладніших стоматологічних завдань. З часом з’являється безліч варіацій характеристик конструкцій і методик установки.

Що таке зубні імпланти

Стоматологічні імпланти – це, власне, нові зубні корені, які будуть встановлені на місці відсутніх. Корінь – опора зуба, яка знаходиться в кістці щелепи. Саме ця ділянка щелепи повинна бути функціонально відновлена.

Встановлення імплантантів переслідує такі цілі:

  • Одиничне або масове протезування з урахуванням збереження сусідніх природніх зубів.
  • Втановити опору для стоматологічного мосту, яка дозволить не використовувати знімні протези.
  • Підтримка протезів, що створює додатковий комфорт у застосуванні.

Види імплантантів:

  1. Кореневидної форми. Використовуються у випадку, коли обсяг кістки достатнього розміру для їх встановлення. Іноді для отримання додаткового місця, використовують синус-ліфтинг (нарощування кісткової маси).
  2. Пластинкові. Застосовуються у разі, якщо кісткова тканина сильно вузька і синус-ліфтинг не має ніякого сенсу.
  3. Комбінованої форми. Ці імпланти поєднують в собі переваги корневидного і пластинкового імплантантів.
  4. Піднадкостні. Їх встановлюють під яснами, в проміжку окістя і кістки. Ці імплантанти застосовують, якщо істотно втрачена кісткова тканина.
  5. Ендодонтично стабілізовані. Використовуються в кістковій тканині через верхівку кореня зуба, якщо його потрібно подовжити і зміцнити.
  6. Внутрішньослизові. Їх використання не вимагає роботи з кістковою тканиною.
  7. Субперіастальні. Встановлюються під окістям у разі розсмоктування кістки щелепи.
  8. Міні-імпланти – тонкі титанові гвинти, на які фіксується з’ємний протез. Практично не мають протипоказань, установка здійснюється в короткі терміни.
  9. Дискові імпланти – універсальна дентальна конструкція, яка використовується, якщо інші види імплантантів протипоказані. Для них не важлива висота альвіолярного відростка, так як вони мають специфічну форму. Завдяки їх застосуванню значно скорочується тривалість усього лікування.

У стоматології розрізняють імпланти ще й за будовою: гвинтові, трубчасті, за формою натурального зуба, зі ступенями, циліндричні і гвинтові. Щоб зрозуміти, які зуби найкраще встановити, необхідно переглянути фото конструкцій.

Як підібрати відповідний імплант

Зубные имплантаты2.jpg

Якщо спиратися на відгуки споживачів, то на сьогоднішній день найбільш популярні німецькі та ізраїльські виробники стоматологічних конструкцій. Виходячи з серйозності всього процесу імплантації, намагайтеся довіритися тому доктору, який насамперед має ліцензію та пройшов навчання по використанню імплантів.

Протезування на імплантатах – види і ціни

Ціни на імплантанти починаються від 3000 грн. Залежно від клініки і лікаря, ціна може збільшуватися. Комплексне протезування групи зубів обійдеться в середньому від 8000 гривень. Якщо встановлювати одномоментний імплантат (імлант, абатмент і тимчасова коронка) ціна буде складати від 1000 гривень за один зуб. Після детальної консультації ви дізнаєтеся, скільки коштує імплантація зубів у вашому випадку.

Ви можете скористатися каталогом кращих клінік Києва у нас на сайті.

  1. Вроджена або набута патологія, що зветься адентією, виражається в повній або частковій відсутності зубів. Призводить до хвороб зубощелепної системи та порушує естетику обличчя. Трапляється адентія молочних і постійних зубів.

Встановлення імплантів Alpha Bio в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

СА-НАТА на Позняках

74
69 відгуків

Клініка естетичної стоматології бізнес

42
4 відгуку

Клуб 32 бізнес

29
38 відгуків

СА-НАТА на Лук'янівці

25
26 відгуків

Реко Дент бізнес

18
13 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
3.8
Оцінити
(854)

Імпланти Альфа Біо Ізраїльська компанія alpha bio вже встигла завоювати довіру всіх фахівців в області імплантології і заробити собі ім'я світового масштабу. Докладніше про фірму і її виробах читайте далі у статті.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.