Фторування зубів

Фторування зубів

Фторування зубів застосовується, якщо потрібно додатково зміцнити емаль, зробити профілактику карієсу або зменшити чутливість зубів. В цій процедурі використовують фторвмісні розчини та лаки. Іони фтору дозволяють істотно знизити активне утворення карієсу, руйнування зуба і емалі.

Види:

  1. Просте фторування. Його можна проводити двома способами. Для першого способу виготовляються спеціальні воскові зліпки зубів, які заповнюють препаратом з фтором. Потім ці капи надягають на щелепи, і протягом 10-15 хвилин пацієнт сидить з ними. Цей спосіб аналогічний відбілюванню за допомогою зліпків щелепи. Для другого способу фторування використовують пензлик і фтор-лак, яким по черзі покривають поверхню всіх пошкоджених зубів.
  2. Глибоке фторування. Перед цією процедурою проводять ретельну чистку зубів і всіх щілин. Після цього на зуби наносять емаль-закріплюючу рідину. Тривалість її – не більше 1-2 хвилин. Після, висушують зуби теплим повітрям і змивають незакріплені залишки рідини. Потім зубний ряд тушують (вдавлюють) гидроокисью міді кальцію. На цьому етапі процедури розчин проникає в найвіддаленіші ушкодження і щілини при цьому не пошкоджуючи мінеральний рівень, тому що кальцій не виводиться.
  3. Експрес фторування. Ця процедура проводиться один раз, при цьому використовуються одноразові капи, заповнені фтор-гелем. Через 10-15 хвилин на зубах утворюється захисний шар, який захищає від вимивання кальцію.

Ціна на фторування

Вартість процедури в клініках Києва стартуватиме від 250-300 гривень. Все залежить від медичного закладу який ви виберете і рекомендацій стоматолога.

Фторування молочних зубів

Фторирование молочных зубов.jpg

Через нестачу фтору в дитячому організмі карієс може з'являтися в ранньому віці. Тому медики радять проводити глибоке фторування, яке допоможе зміцнити емаль в кілька разів і спинити утворення карієсу мінімум на 5 років. Ця процедура на молочних зубах може проводитися кілька разів залежно від рекомендацій стоматолога.

Зверніть увагу, що надлишок фтору в організмі може призвести не до поліпшення стану зубів, а до погіршення Як і будь-який складовий нашого організму, кількість фтору має бути в міру. Про тонкощі процедури, позитивні і негативні наслідки ви можете дізнатися у свого стоматолога.

Відгуки пацієнтів з приводу фторування зубів розділилися. Не дивлячись на це, стоматологи таки рекомендують зробити його хоча б раз на 5-10 років.

  1. Дитячий пляшковий карієс розвивається у малюків до 3-х років. Хвороба руйнує емаль верхніх різців і може пошкодити зачатки постійних зубів. Читайте, як попередити появу пляшкового карієсу.
  2. Поверхневий або глибокий карієс зубів може привести до важкої форми запалення зуба або навіть до його повної втрати. На фото можна побачити, як виглядає карієс.

Фторування зубів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

314
69 відгуків

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

118
6 відгуків

СА-НАТА на Позняках

72
69 відгуків

DD clinic (м. Вокзальна) преміум

24
47 відгуків

СА-НАТА на Лук'янівці

24
25 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(443)

Сріблення зубів Серебрение зубов применяют, если у ребенка младше 3 лет обнаружили начальные стадии кариеса. Для того, чтобы избежать каких-либо типичных процедур регулярно диагностируйте ребенка у стоматолога.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.