Лікування кісти зуба

Лікування кісти зуба

Кіста зуба досить підступне стоматологічне захворювання у порівнянні з іншими. Вона досить непомітна протягом тривалого часу. Потім кіста починає швидко збільшуватися і руйнувати кісткову тканину. Останні стадії хвороби характеризуються загальною слабкістю, підвищенням температури, головним болем, запаленням лімфатичних вузлів.

Досить часто сформовується флюс, від якого дуже червоніють і розпухють ясна, виникає припухлість щоки. Для цього використовуються різні сучасні технології, у тому числі обробка ультразвуком. На останніх стадіях захворювання, часто необхідна операція по видаленню кісти зуба.

Досвідчений стоматолог розкриває, а потім проходить канал до основи кореня. Далі він обробляє і розширює його. При цьому використовуються новітні технології, у тому числі і ультразвук. Потім лікар-стоматолог заповнить канал ліками і встановить тимчасову пломбу.

Лікування кісти зуба проводять особливим ліками, що мають в своїй основі гідро-оксид кальцію. Ліки вводять в кореневий канал. У свою чергу ліки руйнують оболонки мікробів, які присутні в кісті зуба. Вони проникають в порожнину зубної кісти, знищуючи мікробів в каналі кореня і стимулючі ріст кісткової тканини.

За статистикою через місяць лікар робить рентгенівське фото, на якому може спостерігати нову кісткову тканину у тому місці, де проводилося лікування кісти.

Діагностика кісти зуба

Киста зуба. Лечение2.jpg

Просвітити зубну кістку рентгеном – єдиний спосіб виявити кісту. З цього випливає, що виявити проблему здатний лише досвідчений лікар-стоматолог. У більшості випадків це відбувається випадково, при лікуванні карієсу, коли потрібна рентгенограма. Варто пам’ятати, що чим раніше знайдена кіста, тим легше її буде усунути. Тому регулярний профілактичний стоматологічний огляд необхідний кожній людині. Бажано, щоб він відбувався не рідше одного разу на рік.

  1. Гранульома - запалення на верхівці зубного кореня. Буває апикальна, межкоренева і гнійна зубна гранульома. Викликає сильний біль, підвищення температури до 40 градусів.
  2. Кіста зуба – це «бульбашка» з рідиною, що утворюється на яснах. Знижений імунітет, переохолодження, інфекції, стреси – основні причини розвитку кісти.

Видалення кіст і гранульом в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

293
47 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

98
85 відгуків

Усі 32 бізнес

51
49 відгуків

Goodental

50
48 відгуків

Оксфорд Медікал (м. Лук'янівська) бізнес

28
21 відгук

Ортолайф преміум

28
28 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.5
Оцінити
(391)

Лікування зубів під наркозом Лечение зубов под наркозом очень распространено в современной стоматологической практике, ведь боль при операциях достаточно сильная.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика