Зубні коронки – просте вирішення непростих проблем

Зубні коронки – просте вирішення непростих проблем

У житті кожної людини настає момент, коли йому доводиться ставити коронку на зуб. Ніщо не вічне, і навіть власні зуби доводиться міняти на імплантанти, але це вже крайня стадія, якщо зуб почав руйнуватися, то на початку можна відбутися коронкою.

У яких випадках встановлюється коронка на зуб?

Зубні коронки – ортопедичні конструкції, які встановлюються на зуб для того, щоб захистити його від руйнування або створити додаткову опору для ортопедичного зубного мосту.

Базуючись на результатах огляду, лікар-стоматолог може рекомендувати вам встановлення зубних коронок. До такого рішення можуть призвести такі обставини:

  • Необхідність реставрації зламаного або стертого зуба.
  • Створення мостоподібного протеза.
  • Збереження зуба з великою пломбою, пошкодженого карієсом або тріснутого.
  • Закриття зубного імплантату.
  • Необхідність закриття деформованих або почорнілих зубів.

Протезування дозволяє не тільки забезпечити естетичний вигляд вашого зубного ряду, але і дає можливість зберегти жувальні функції зубів і виразність мови. У багатьох випадках, коли зберегти зуб вже неможливо або досить непросто, рекомендується протезування шляхом встановлення зубної коронки.

Види зубних коронок

Величезна кількість зубних коронок, по суті, зводиться до трьох основних видів: металеві, неметалеві і комбіновані, або композитні коронки. Кожен з цих видів представлений декількома різновидами коронок.

Металеві коронки бувають суцільнолитими і штампованими. Також їх розрізняють за металом, який використовується для їх виготовлення. Найбільш поширеними металами для виготовлення коронок раніше вважалися сплави сталі, золота, нікелю або хрому, рідше зустрічалися паладієві коронки. Зараз металеві коронки на зуб використовують значно рідше. Як правило, до них вдаються при протезуванні бічних зубів – металеві передні зуби сьогодні не в моді.

До неметалевих (безметалевих) відносять пластмасові, керамічні, фарфорові коронки на зуб. Однак їх усіх вирізняє загальний недолік – мала міцність. Пластмасові коронки, наприклад, використовують найчастіше як тимчасові, у зв'язку з поганою зносостійкістю. А порцелянові коронки на зуби, хоч і відрізняються привабливим зовнішнім виглядом – досить тендітні.

Саме тому зараз усе частіше стоматологи використовують у протезуванні комбіновані коронки або коронки з композитних матеріалів. Найбільш поширені види комбінованих коронок: металопластмасові, металокерамічні і металопорцелянові. Їх переваги перед двома попередніми видами коронок очевидні: міцність, що забезпечується металевим каркасом і привабливий естетичний вигляд самого протеза. Таким чином, ви зможете забути про те, що носите зубні протези, вільно жувати, розмовляти і посміхатися для фото.

Більш детально з приводу зубного протезування і вибору коронок, мостів і вкладок під коронки вас проконсультує ваш особистий лікар-стоматолог. Якщо такого немає, підберіть фахівця за допомогою нашого сайту. В нашій базі тільки кращі клініки Києва, які мають прекрасні рекомендації та відгуки. Також ми допоможемо вам отримати знижку на лікування!

Встановлення зубних коронок в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
48 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

Клініка естетичної стоматології бізнес

42
4 відгуку

Інтерстом економ

17
25 відгуків

Сергій Станкевич (SSdent) бізнес

8
3 відгуку

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(724)

Металокераміка в протезуванні зубів Металокераміка - дуже поширений матеріал для протезування зубів. Колір і відтінок коронок можна підібріти ідентично кольору натуральниї зубів і ціна вас приємно здивує.
Коронки на імпланти Як виглядають коронки на імпланти і для чого вони призначені? Керамічні, металокерамічні та цирконієві моделі коронок. Ціни на протезування на імплантатах.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.