Встановлення брекетів у Киеві

Навіщо потрібна гарна усмішка? Відповідь очевидна. Як роздобути гарну посмішку? Питання поскладніше, але відповідь на нього також відома багатьом – це брекети.

Брекет-система – це «синонім» рівних зубів. Тому навіть якщо матінка-природа трохи поскупилася і не дала вам цього, то для досягнення реального ефекту без брекетів не обійтися. Але як зрозуміти, які підходять саме вам і відповідають вашим вимогам?

Існує кілька видів «невидимих» брекетів, якщо ви соромитеся їх носити і не хочете псувати свій імідж. Встановлюються як на зовнішню, так і внутрішню частину зубів, розрізняються за матеріалами та ефективністю. Є з’ємні і нез’ємні. Дізнатися детальніше про них ви зможете, прочитавши на нашому сайті відповідні статті про брекети. Відгуки від реальних носіїв цих систем доповнять отриману вами інформацію.

Але зробити правильний вибір можна лише після консультації з фахівцем, який поставить брекети і дасть необхідні рекомендації. За допомогою нашого сайту правильний вибір ви зробите набагато швидше. Для цього просто поставте запитання нашому спеціалісту.

На ваші запитання відповідає постійний консультант нашого сайту лікар-стоматолог
Крамаренко Родіон Борисович

Поставити запитання
Реєстрація не потрібна

Виправлення прикусу в Києві.

Рекомендовані


Останні запитання

 
Завантажити ще
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика