Захворювання зубів

Найбільша кількість звернень у стоматологію пов'язана з лікуванням захворювань зубів. Так уже ми влаштовані, що тягнемо до останнього і рідко коли вдаємося до процедур профілактичного характеру. Кінець кінцем, медицині це тільки на руку, адже лікування завжди коштує дорожче, ніж профілактика.

Хвороб зубів і ясен існує чимало, але найпоширеніші – це всім відомий карієс зубів, гінгівіт, пародонтит і пародонтоз. За статистикою, у 90% нашого населення є одна з цих проблем, але на ранній і середній стадії вони про це навіть не підозрюють унаслідок нерегулярного відвідування стоматологічних кабінетів.

Якщо для дорослої людини ці хвороби не смертельні, то дитині вони можуть серйозно нашкодити. Через ослаблений імунітет захворювання дитячих зубів часто супроводжуються підвищеною температурою та іншими ускладненнями.

Якщо вам необхідна консультація з приводу захворювань зубів, напишіть нам. Наші фахівці намагатимуться вирішити вашу проблему.

Стежте за здоров’ям своїх зубів та зубів своїх дітей! Оберіть найбільш підходящу клініку для вас на нашому сайті та отримайте знижку на лікування.

На ваші запитання відповідає постійний консультант нашого сайту лікар-стоматолог
Крамаренко Родіон Борисович

Поставити запитання
Реєстрація не потрібна

Лікування зубів в Києві.

Рекомендовані


Останні запитання

 
Завантажити ще
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.