Природна краса зубів – найкраща прикраса усмішки. Але що робити, якщо передні зуби зіпсовані неякісними пломбами, плямами, що не відбілюються або іншими дефектами? Відповідь проста – встановити вініри.
Ця технологія дозволяє зробити зуби ідеальними, повертаючи природну естетику. Щоб переконатися в цьому, достатньо просто подивитися, як виглядають вініри на фото.
Метод був розроблений ще в 30-х роках минулого століття спеціально для голлівудських зірок. Тепер він доступний кожному з нас.
Вініринг – популярний метод естетичної стоматології, призначений приховувати різні дефекти передніх зубів.
Вініри – це пластинки товщиною від 0,5 до 0,7 мм, які виготовляються з кераміки або металокераміки. Вони встановлюються на вестибулярну поверхню зубів після попереднього обточування емалі.
За допомогою цих конструкцій можна:
Існує 2 основних методи встановлення вінірів: прямий і непрямий. Прямі вініри (терапевтичні) встановлюються шляхом пошарового нанесення пломбувального матеріалу безпосередньо на поверхню коронки. Процедура закінчується шліфуванням і поліруванням матеріалу, і всього за один сеанс ви отримаєте чудову усмішку.
Ортопедичні пластинки мають складніший процес виготовлення, який вимагає декількох відвідувань лікаря-стоматолога. Спочатку лікар проводить препарування емалі і робить відтиски зубів пацієнта, які відправляє в зуботехнічну лабораторію. Готові відполіровані конструкції фіксуються за допомогою спеціального клею. <><>Якщо робота була проведена бездоганно, то навіть професіонал не зможе виявити вінір у зубному ряді.
Також зараз все більшу популярність здобувають люмініри. Це ті ж вініри, але тонші (0,3 мм), вони не потребують обточування зубів, і в разі потреби лікар може зняти їх у будь-який момент.
Як правило, для прямих вінірів використовується порцеляна як найбільш якісний вид кераміки, близький за складом до емалі зуба.
Особливості порцелянових пластинок:
Конструкції з металокераміки мають свої відмінності:
Встановити вініри можна практично в будь-якій стоматології столиці. Однак задоволення це не з дешевих. Середня ціна вініра на зуб – 600 грн (композитний) і 2000 грн (керамічний). Вартість також залежить від обсягу роботи, тяжкості клінічного випадку, рівня стоматологічної клініки.
Не вдавайтеся до найдешевших матеріалів, адже вони, як правило, більш пористі і з часом можуть зафарбуватися харчовими барвниками. Майстерність стоматолога також відіграє важливу роль у досягненні ідеального результату.
На нашому сайті ви зможете підібрати компетентного фахівця, у цьому допоможуть відгуки відвідувачів і рейтинг лікарів.