Консультація імплантолога

Консультація імплантолога

Імплантологія – відносно нова область стоматології, яка набуває з кожним днем популярності і потрібності на ринку стоматологічних послуг. Діяльність стоматолога-імплантолога полягає у відновленні втрачених зубів і фіксації протезів на імплантатах у разі розсмоктування кісткової тканини.

У такій ситуації знімні протези неможливо встановити, не використовуючи додаткові точки опору. Дана професія стоматолога досить складна і пов'язана з великими психологічними і фізичними навантаженнями.

Імплантолог, крім професійного знання, повинен володіти такими якостями, як спостережливість, стресостійкість і відповідальність. Перш ніж зайнятися протезуванням ротової порожнини пацієнта, імплантолог проводить комплекс необхідних стоматологічних діагностичних процедур.

На сьогоднішній день у сучасних клініках використовуються новітні матеріали для протезів та найкраще обладнання. Тому, якщо ви втратили зуб – не впадайте у відчай. Сучасна стоматологія з легкістю вирішить вашу проблему завдяки імплантології.

Також існує клуб імплантологів України, в якому фахівці своєї справи діляться досвідом з колегами і влаштовують навчальні семінари.

  1. Вроджена або набута патологія, що зветься адентією, виражається в повній або частковій відсутності зубів. Призводить до хвороб зубощелепної системи та порушує естетику обличчя. Трапляється адентія молочних і постійних зубів.

Консультація імплантолога в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

316
71 відгук

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

120
9 відгуків

Усі 32 бізнес

57
55 відгуків

Клініка естетичної стоматології бізнес

24
31 відгук

Медісса (м. Контрактова площа) бізнес

11
14 відгуків

Дентал Верді бізнес

8
12 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(469)

Базальна імплантація зубів Чем хороша базальная имплантация зубов? Отличия базального метода от других методов установки зубных имплантов. Случаи, при которых идеально подойдет базальная имплантация. Стоимость безоперационного вживления зубов.
Лазерна імплантація зубів Чем отличается лазерная имплантация зубов? Как быстро происходит вживление зубного импланта? Стоимость лазерной имплантации.
Одномоментна імплантація зубів В чем заключается одномоментная имплантация зубов? Особенности одноэтапной имплантации. В каких случаях невозможно установить имплант сразу после удаления зуба? Цены на мгновенную имплантацию зубов.
Імплантація верхньої або нижньої щелепи Как происходит имплантация верхней или нижней челюсти? Можно ли провести имплантацию при полном отсутствии зубов? Показания и противопоказания к установке имплантов на зубы.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.