Консультація імплантолога

Консультація імплантолога

Імплантологія – відносно нова область стоматології, яка набуває з кожним днем популярності і потрібності на ринку стоматологічних послуг. Діяльність стоматолога-імплантолога полягає у відновленні втрачених зубів і фіксації протезів на імплантатах у разі розсмоктування кісткової тканини.

У такій ситуації знімні протези неможливо встановити, не використовуючи додаткові точки опору. Дана професія стоматолога досить складна і пов'язана з великими психологічними і фізичними навантаженнями.

Імплантолог, крім професійного знання, повинен володіти такими якостями, як спостережливість, стресостійкість і відповідальність. Перш ніж зайнятися протезуванням ротової порожнини пацієнта, імплантолог проводить комплекс необхідних стоматологічних діагностичних процедур.

На сьогоднішній день у сучасних клініках використовуються новітні матеріали для протезів та найкраще обладнання. Тому, якщо ви втратили зуб – не впадайте у відчай. Сучасна стоматологія з легкістю вирішить вашу проблему завдяки імплантології.

Також існує клуб імплантологів України, в якому фахівці своєї справи діляться досвідом з колегами і влаштовують навчальні семінари.

  1. Вроджена або набута патологія, що зветься адентією, виражається в повній або частковій відсутності зубів. Призводить до хвороб зубощелепної системи та порушує естетику обличчя. Трапляється адентія молочних і постійних зубів.

Консультація імплантолога в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
43 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

Усі 32 бізнес

60
58 відгуків

Клініка естетичної стоматології бізнес

42
4 відгуку

Медісса (м. Контрактова площа) бізнес

11
14 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(716)

Базальна імплантація зубів Чим цікава базальна імплантація зубів? Відмінності базального методу від інших методів встановлення зубних імплантів. Випадки, при яких ідеально підійде базальна імплантація. Вартість безопераційної імплантації зубів.
Лазерна імплантація зубів Чим відрізняється лазерна імплантація зубів? Як швидко відбувається вживлення зубного імпланта? Вартість лазерної імплантації.
Одномоментна імплантація зубів У чому полягає одномоментна імплантація зубів? Особливості одноетапної імплантації. У яких випадках неможливо встановити імплант відразу після видалення зуба? Ціни на миттєву імплантацію зубів.
Імплантація верхньої або нижньої щелепи Як відбувається імплантація верхньої або нижньої щелепи? Чи можна провести імплантацію при повній відсутності зубів? Показання та протипоказання до встановлення імплантів на зуби.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.