Лікування зубів при вагітності

Лікування зубів при вагітності

Всі виникаючі проблеми зі здоров'ям під час вагітності можуть негативно відобразитися на дитині. При вагітності ротова порожнина бере дуже активну участь у життєдіяльності майбутньої мами: підвищується апетит, нудота і блювота впливають на кислотність слини, що провокує розмноження бактерій.

Зуби під час вагітності активно задіяні у розвитку плоду. Кальцій, в якому він потребує, найчастіше надходить з організму матері за рахунок зубної емалі. А порушення шару емалі може призвести до активного появи карієсу. Тому спостереження у стоматолога є таким же важливим, як і у інших лікарів у цей період життя.

Перш за все варто ретельніше звертати увагу на звичайну гігієну порожнини рота:

  1. Чистка порожнини рота не менш двох разів на день.
  2. Ополіскування рота після кожного прийому їжі.
  3. Використання зубної нитки або зубочисток (за потреби).
Лечение зубов при беременности2.jpg

Будь-які больові відчуття будуть негативно позначатися на дитині. Пам'ятайте, що і прийом концентрованих знеболюючих – теж не вихід з ситуації.

Лікування зубів при вагітності вимагає підвищеної уваги з боку стоматолога до пацієнта. При лікуванні обов'язково слід повідомити лікарю ваш термін вагітності. З урахуванням цієї інформації він буде розраховувати дозу знеболюючого і його не будуть дивувати можлива появу блювотного рефлексу.

Анестезія під час вагітності

Ставити пломби і видаляти зуби не забороняється. Пломбувальні матеріали ніяк не вплинуть на малюка, вони безпечні і нешкідливі. А знеболювання при видаленні зубів буде проводиться препаратами, які не містять адреналіну.

Протипоказання до лікування зубів

Категорично заборонено під час вагітності:

  • відбілювання зубів;
  • застосування наркозу.

Якщо вагітним потрібно зробити рентгенівський знімок, то краще всього проводити цю процедуру в клініках з сучасним обладнанням. У процесі обов'язково повинні бути закриті грудна клітка і живіт спеціальною тканиною, яка не пропускає ультрафіолетові промені.

У цей період життя може почати боліти зуб мудрості. Намагайтеся не приймати великої кількості знеболювальних. Краще порадитися зі стоматологом на предмет лікування або зняття болю.

Детальну інформацію з приводу того, як лікувати той чи інший клінічний випадок, чи можна і в яких кількостях приймати знеболюючі, консультуйтеся безпосередньо у свого стоматолога. Знаючи особливості захворювання, він порадить оптимальні варіанти лікування і усунення болю для вагітних.

Лікування зубів при вагітності в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

293
47 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

98
85 відгуків

Goodental

50
48 відгуків

Твоя посмішка бізнес

12
14 відгуків

Стоматологічна поліклініка Дарницького району економ

11
11 відгуків

Dr.Korotkova бізнес

9
11 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.8
Оцінити
(383)

Видалення зубів при вагітності Беременность – период, выдвигающий особые правила ухода за собой. Удаление зубов при беременности также не исключение и требует особого подхода.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика