Новицький Вадим Валерійович

4.5
Оцінити
стоматологічний гігієніст
стоматолог-терапевт


пн-пт
-
сб
08:00-21:00
вс
08:00-21:00
ул. Анны Ахматовой 14-А
  Позняки 1.5 км
  Осокорки 2.25 км
  Харківська 1.75 км

Новицький Вадим Валерійович спеціалізується на терапевтичному прийомі.

У 2012 закінчив Національний медичний університет ім. А. А. Богомольця.

У 2014 закінчив інтернатуру і спеціалізацію за терапевтичного профілю.

Регулярно відвідує стоматологічні семінари та курси для покращення теоретичних знань і удосконалення мануальних навичок з лікування кореневих каналів та естетичної реставрації бічних і передніх зубів.

Широко застосовує інноваційні методи лікування в щоденній практиці.

Виконує маніпуляції під мікроскопом, завдяки чому досягається максимально якісний, функціональний і естетичний результат.

Відгуки 8
Ваш відгук
  • Лікар-супер!Дуже чітко,зібрано та з думками тільки про результат!Це про Новицького Вадима Валерійовича!Він насамперед надав мені план лікування,який достатньо швидкий і що результат не буде себе довго чекати.Лікар який живе своєю роботою та цінує своїх пацієнтів,а це дуже приємно!
  • У стоматології Люмі-Дент моя сім'я лікується близько двох років! Хочу висловити велику подяку лікареві Новицькому Вадиму Валерійовичу, який упродовж цього часу якісно виконує свою роботу! За атмосферу, яка панує у цій клініці. За психологічний комфорт при огляді та лікуванні. За уважність, ввічливість. За те, що лікар та персонал прислухаються до потреб та прохань своїх клієнтів і завжди намагаються йти назустріч. Окрема подяка адміністраторам, за теплий прийом у ресепшен, за те, що готова відповідати на будь-які запитання :)
  • Вперше спробувала пройти процедуру відбілювання зубів ZOOM у Новицького Вадима Валерійовича. Вартість я сплатила цілком прийнятну, за відчуттями це безболісна і нешкідлива процедура, на мій погляд. Обслуговування у цій стоматологічній клініці сподобалося. Прийду ще.
  • Ставила 3 пломбы, в одном зубе лечили каналы. По внешнему виду пломбы не заметны. Понравилось, что доктор не спешил, довольно аккуратно работал. Понятно отвечал на вопросы.
  • Была на приёме у доктора Новицкого В.В. в Люми-Дент на Позняках г. Киев. Прием очень понравился, было комфортно и не больно. Врач с отличным чувством юмора. Весь персонал очень доброжелательный и приветливый. Для себя буду продолжать лечение в этой клинике, так как считаю теперь это место оптимальным соотношением цены и качества.
  • Только вот закончил первый курс лечения зубов в клинике Люми-Дент на Позняках, в Киеве, у Новицкого Вадима Валерьевича, очень приятный, внимательный, скрупулезный специалист, вызывающий огромное доверие. Проводил реставрацию двух зубов, процедура прошла абсолютно безболезненно и максимально комфортно, насколько это может быть для трехчасовой процедуры. Все было выполнено очень профессионально и качественно, следующий раз обязательно сюда, всем советую
  • Обратился в клинику Люмидент на Анны Ахматовой 14А в Киеве, попал на прием к доктору Новицкому В.В который доступно рассказал и показал на фото все проблемы которые есть у меня с зубами, расписал курс, лечение проходит без болезненно, остались только положительные впечатления.
  • Проходжу лікування у стоматологічній клініці "Люмі-дент" на А. Ахматової, 14А ( Позняки в Києві). За рекомендацією знайомих звернулась до лікаря Новицького Вадима Валерійовича. Вражена надзвичайно професійним та якісним обслуговуванням. Чудовий лікар, фахівець своєї справи. Також сподобався приємний персонал клініки. Обов'зково усім рекомендую.
Відгуки
Повернутися до відгуків
Запис на прийом
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.