Слабоспицький Сергій В'ячеславович

4.6
Оцінити
стоматологічний гігієніст
стоматолог-терапевт


пн-пт
-
сб
08:00-21:00
вс
08:00-21:00
ул. Анны Ахматовой 14-А
  Позняки 1.5 км
  Осокорки 2.25 км
  Харківська 1.75 км

Закінчив Київський медичний університет Української Асоціації Народної Медицини.

Пройшов інтернатуру в академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.

Дійсний член асоціації стоматологів України.

Проводить діагностику і лікування всіх видів карієсу і його ускладнень. Лікування пульпітів і періодонтитів. Фото і лазерне відбілювання зубів. Професійну гігієну порожнини рота проводить за допомогою обладнання «Scalling», «Air-Flow», «Vector».

У своїй роботі використовує найсучасніше обладнання: мікроскоп, комп'ютерну анестезію, апарат для відбілювання Zoom.

Проходив курси з надання швидкої невідкладної допомоги. Брав участь в міжнародному стоматологічному симпозіумі «Aestetic & Functional Dentistry».

Брав участь в навчальних курсах: «Ключові моменти у виборі тактики і техніки ендодонтичного лікування», «Сучасні стратегії профілактики та лікування стоматологічних захворювань: світовий досвід та перспективи розвития».

Відгуки 18
Ваш відгук
 • Усією сім'єю спостерігаємось у Слабоспицького Сергія В'ячеславовича. Професіонал своєї справи доктор з великої літери. А найголовніше, Сергій В'ячеславович зможе знайти підхід абсолютно до будь-якої людини: чуйний, уважний, прискіпливий у своїй справі. Всім рекомендую. Ми і наші знайомі відвідуємо лише цього лікаря. Персонал чуйний, клініка чиста, красива, нове обладнання.

 • Приятный, обходительный, вежливый ,внимательный и хороший в общении доктор. Мне все понравилось. У меня была боль в зубе не понятного характера, в другой клинике мне не смогли помочь. А тут доктор сделал рентген все посмотрел объяснил, оказалось ,что это из за чувствительности у меня были оголённые корни. Дал рекомендации. Доктор помог решить мои проблемы.
 • Слабоспицький Сергій В'ячеславович - професіонал у своїй справі, всім раджу 10 з 10
 • Слабоспицький Сергій В'ячеславович, гарний лікар-стоматолог, мені він дуже подобається. Усього була в нього двічі, перший раз у червні, а другий у грудні. У мене тоді карієс був, і ми з ним його лікували. Свою роботу лікар виконав якісно, результатом я задоволена. Так ще й вартість лікування повністю відповідає якості. Коли я була в Сергія В'ячеславовича востаннє, він сказала, що через час треба буде здатися для планового огляду. Тому трохи пізніше знову звернуся до нього.
 • Отлично почистили мне зубы от камней в клинике "Люми-Дент". Работал со мной доктор Слабоспицкий Сергей Вячеславович, очень приятный человек и грамотный специалист. Процедуру провел очень оперативно, на высоком профессиональном уровне и абсолютно безболезненно. Я и опомниться не успел, а зубки уже все чистые. И все это в атмосфере вежливости и дружелюбия... Большое спасибо!
 • При визите в клинику в городе Киеве на Анны Ахматовой 14а, отлично встретили на ресепшене. Доктор Слабоспицкий Сергей дал отличную консультацию, рассказал все доступно и подробно, во время лечения каждый свой шаг озвучивал, благодаря этому было понимание того, что происходит и дало спокойствие во время сеанса. Очень благодарна персоналу клиники Люми-Дент за качественную работу и професинализм.
 • Звернувся, в клініку Люмі Дент, в Києві, турбував зуб, в клініці всі привітливі для виявлення проблеми відразу зробили компютерну томографію та склали план лікування, і відразу до нього приступили, я потрапив до лікаря Слабоспицького, лікар привітливий і чітко знає свою справу, це краща клініка яку я зустрічав, обовязково буду Вас рекомендувати друзям та знайомим
 • Записалась в стоматологію Люмі Дент на Позняках на чистку зубів за рекомендацією знайомого до стоматолога терапевта Слабоспицького, працівники клиники ввічливі, я почувала себе комфортно та планую лікуватися тут надалі.
 • Звернувся за порадою подруги у клініку Люмі-Дент на Позняках (Київ) і проходжу зараз лікування в лікаря Слабоспицького Сергія. Все дуже технологічно і безболісно, зробили діагностику і склали план лікування. Навіть похвалили одного з попередніх стоматологів. Лікар досить детально все пояснює, можна порадитися про те-інше. Зараз зняли старі пломби, за яким вже з'явився карієс, і поставили нові. Далі ще буде декілька сеансів, але поки що враження залишились хороші. Раджу не відтягувати, бо попит на клініку великий і вільних сеансів не просто знайти
 • Проходив лікування у лікаря Слабоспицький С. В. на Позняках (Анни Ахматової, 14А. Київ Lyumi-Dent). Зробили пломбу та чистку зубів. Зробили все швидко, якісно та інформативно. Приємний персонал. Рекомендую.
 • Была на приеме у Слабоспицкого С.В. на А Ахматовой 14 А,город Киев.Доктор очень внимательный,профессионал своего дела.Рекомендую сеть стоматологий Люми Дент .
 • Відвідала клініку на Позняках, з метою консультації та розробки подальшого плану лікування. Після зустрічі з працівниками клініки та лікарем залишилися тільки приємні емоції. Доброзичливість працівників супроводжувала мене весь час перебування у клініці. Окреме дякую хочу сказати лікарю Слабоспицькому Сергію В'ячеславовичу. Висока кваліфікація якого заслуговує окремої уваги. Конкретність, кваліфікованість працівників, доброзичливість і увага - все це присутнє у клініці Люми - Дент.
 • Проходил лечение в Люми-Денте на улице Анны Ахматовой, 14-А в Киеве у доктора Слабоспицкого С.В. Все прошло безболезненно. Клинику выбрал по отзывам в Гугле . Спасибо. В дальнейшем посещу клинику ещё раз для завершения лечения.
 • Посетил клинику Люмидент на Ахматовой, приём был у доктора Слабоспицкого, сделали 3Д-снимок, составили план на комплексное лечение, запланировали консультацию с хирургом. Все было очень профессионально, остался под хорошим впечатлением.
 • Була в лікарні на Ахматовій. Перший раз за багато років, все дуже змінилось. Лікування зовсім не болюче , включаючи подачу анастезії. Новітні технології та методи лікування. Дуже дякую лікарю Сергій В’ячеславович за те що лікування пройшло професійно.
 • Была в стоматологии на прийоме по адресу: Киев, ул. Анны Ахматовой 14а у доктора Слабоспицкого Сергея Вячеславовича, очень внимательный доктор. Перед процедурой все объяснил, внимательный. Рекомендую всем данную клинику и врача!!! Персонал в клинике очень приятный!!!
 • Здравствуйте. Сегодня проходила распломбировку медиального канала в клинике Люми Дент на Позняках в Киеве. Вся процедура заняла около часа. Всё очень понравилось. Никакой боли, никакого дискомфорта не чувствовала, при том, что проходила распломбировку без анестезии. Доктор Слабоспицкий С.В. большой молодец. Большое спасибо. В случае необходимости я вернусь в клинику Люми Дент обязательно.
 • Відвідування клініки на Позняках залишило позитивне відчуття! Записувався на чистку до лікаря терапевта Слабоспицького Сергія В'ячеславовича,чистка професійна!!!!
Відгуки
Повернутися до відгуків
Запис на прийом
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.