Єрмілова Анастасія Андріївна

4
Оцінити
стоматологічний гігієніст
стоматолог-терапевт


пн
08:00-21:00
вт
08:00-21:00
ср
08:00-21:00
чт
08:00-21:00
пт
08:00-21:00
сб
08:00-21:00
вс
08:00-21:00
ул. Анны Ахматовой 14-А
  Позняки 1.5 км
  Осокорки 2.25 км
  Харківська 1.75 км
Відгуки 5
Ваш відгук
  • Чудова клініка, фахівці своєї справи, оптимальні ціни та відмінний персонал. Все це є у Люмі-Дент. Настійно рекомендую це місце. Єрмілова Анастасія Андріївна великий фахівець у лікуванні. Думок шукати іншу клініку відбиті зовсім
  • Відбілювання зубів – добре відома процедура в стоматології, проте вона мене оминала завжди стороною. Мене природа не нагородила білою усмішкою, тому я вирішила цей недолік виправити. Благо, приклад на роботі був, дівчатка наші зверталися до клініки Люмі-Дент до Єрмілової Анастасії Андріївни. Коли прийшла, не боялася. Щобільше, вже бачачи результат в інших, була просто впевнена у результаті. Тим більше потрапила в акцію і зробила відбілювання всієї порожнини рота набагато дешевшою, ніж розраховувала. Дуже дякую! Обов'язково, за потребою, повернусь тільки сюди!
  • Мені досить рідко зустрічалися лікарі, яких хотілося б від душі подякувати, але щодо роботи Єрмілової Анастасії Андріївни, справді виникло таке бажання. І це недарма, адже вона вилікувала мені карієс у досить занедбаній формі. Лікар дуже уважна та акуратна. У роботі намагається не зашкодити пацієнтові та не завдати йому болю. Постійно цікавиться станом і не тільки під час прийому, а й питає, як проходила профілактика в домашніх умовах. А ще вона дала мені безліч порад на майбутнє щодо домашнього догляду за яснами та зубами. Хороший фахівець та відмінна людина.
  • Периодически хожу к терапевту Ермиловой Анастасие Андреевне в стоматологию на Анны Ахматовой, муж тоже стал к ней ходить недавно, она лучший стоматолог плюс хороший человек. Я однажды припоздала, а меня приняли так же душевно как всегда. Вчера была на очередном профосмотре. И решила сделать чистку и отбеливание. Сегодня смотрю на себя и не узнаю. Эффект очевиден. Жаль, что фото до и после не могу прикрепить. Спасибо)

  • Довела зуб до недельной боли . У страха глаза велики, тянула до самого последнего... Попала к чудесному доктору – Анастасие Андреевне. Думала, боль будет дикая, так как довела зуб до состояния "самый сложный вариант". А на самом деле ничего не почувствовала. Все несколько визитов были вполне терпимыми по болевым ощущениям. Спасибо доктору и стоматологии за отменных специалистов.
Відгуки
Повернутися до відгуків
Запис на прийом
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.