Гресько Андрій Стефанович

4.2
Оцінити
стоматолог-хірург
стоматолог-імплантолог
щелепно-лицьовий хірург


пн
08:00-21:00
вт
08:00-21:00
ср
08:00-21:00
чт
08:00-21:00
пт
08:00-21:00
сб
08:00-21:00
вс
08:00-21:00
ул. Анны Ахматовой 14-А
  Позняки 1.5 км
  Осокорки 2.25 км
  Харківська 1.75 км
Відгуки 12
Ваш відгук
 • Мені у цій клініці Гресько Андрій Стефанович видалив зуб мудрості. Все пройшло ідеально, безболісно. Та й клініка сама сподобалася – дуже доброзичливі та уважні лікарі. Скрізь чистота, запобіжні заходи дотримуються
 • Дякуємо лікарю за грамотну консультацію. Змогла отримати відповіді на свої запитання, все чітко, грамотно, дохідливо для мене. На свій подив дізналася те, що інші лікарі мені не пояснили.
 • Гресько Андрій Стефанович у клініці Люмі-Дент. Чудовий лікар видаляє зуби не боляче і швидко. До речі рве акуратно, ясенки швидко гояться. Я як згадаю, як мені мудрий зуб у державній клініці вирвали, аж мурашки по шкірі. Мало того, що трохи щелепу не зламали, так ще й сусідні зуби зачепили і пошкодили… ясна розвернули – гоїлася більше місяця… Якщо боїтеся рвати зубки, можна робити під седацією, тоді взагалі нічого не помітите.
 • Добридень! Я вже не перший раз лікуюсь у клініці на вул. Анни Ахматової 14-А у чудового лікаря Греська Андрія Стефановича. Встановлювала імплантат і дуже боялася, як пройде операція завдяки увазі, дбайливому відношенню і професіоналізму доктора - все пройшло чудово! Надалі продовжу лікування в цій же клініці, порекомендую своїм знайомим та друзям. Греську Андрію Стефановичу хочу побажати якнайбільше вдячних пацієнтів, успіхів та кар'єрних перемог!!!
 • Гресько Андрій Стефанович здався мамі дуже добрим лікарем, їй усе сподобалося, і вона ще до нього прийде! Мама була просто на консультації — вона звернулась до фахівця з питань щодо імплантації. Всі потрібні знімки зробили в клініці відразу, а також було проведено візуальний огляд. І, звичайно, мати отримала всі рекомендації. Цього лікаря ми могли б рекомендувати і за роботу йому ми ставимо «5» балів!
 • Прийшла в березні після консультації на прийом до Греська Андрія Стефановича, звичайно, зі страхом, боягузка та ще. Адже треба було встановити три імпланти. Видалення залишків зубів та корінців. Але вже після першого візиту зрозуміла, що я у надійних руках. Зараз всі три імпланти встановлені, величезне дякую.
 • Хочу поділитись чудовим досвідом лікування в стоматології Люмі-Дент. Я записалась на консультацію з імплантації до доктора Гресько Андрія Стефановича, звернулася за рекомендацією, перед цим побувала кілька разів в інших стоматологіях та можу з упевненістю сказати, що відрізняється як підхід лікарів, так і загалом ставлення до пацієнта. Моральна підготовка та вибір лікаря зайняв понад рік і після візиту на консультацію однозначно визначилася із встановленням імпланту у доктора Андрія Стефановича. Інформативно розповів про всі етапи імплантації, на екрані докладно показав і розповів, як проходитиме операція. Хвилювання пішло, лікар відразу запевнив, що боляче не буває у них у стоматології. Виходячи з моїх показань, на місці моєї відсутньої шостої нижньої, був обраний імплант Straumann. Вчора пройшов перший етап хірургії, зайняв до 30 хвилин! Швидко, легко і головне ніякого болю та страху! Щаслива, що мала змогу опинитися на прийомі такого висококласного фахівця. Дякуємо колективу Люмі-Дент за увагу.
 • Ходила до цього лікаря на видалення, і консультацію щодо імплантації. Після консулттації узгодили ціну і план лікування, тому вже скоро буду з гарною посмішкою! Усім задоволена абсолютно, якісно, і що для мене дуже важливо – абсолютно безболісно! Атмосфера тепла та доброзичлива, весь персонал дуже приємний. Обов'язково повернуся знову в стоматологію Люмі Дент, бо справді сподобалось ставлення до клієнта та якість роботи лікарів.

 • Первый раз пришла на прием к доктору в мае 2020 года. Объем работы был большой, планировали имплантацию, но в силу диагностированного у меня заболевания, пришлось менять план лечения. На сегодняшний день я с зубами! И это заслуга любимого доктора. Доктор - не просто отличный профессионал, но и чуткий, отзывчивый, позитивный человек. Да, еще спасибо администраторам за их теплое отношение и внимание!
 • Я зіткнулась з питанням про видалення зуба та встановлення імпланту. Я обійшла кілька лікарів у різних клініках і обрала доктора Гресько А. С. оскільки його план та пояснення мене задовольнили найбільше, мій чоловік у нього лікувався досить довгий час до цього, і встановлені йому імпланти не викликали нарікань. Видалили зуб і законсервували лунку, вживили імплант, і вже через місяць встановили коронку. За весь час після лікування до імпланту немає жодних претензій, стоїть та радує. Спасибі! Рекомендую!
 • Хотів би щиро подякувати Греську Андрію Стефановичу за професійний підхід до лікування та видалення! Регулярно приїжджаю з іншого міста лікувати зуби тільки в Люмі-Дент, високу якість обслуговування, прийнятні ціни, а найголовніше дуже хороші фахівці, професіонали своєї справи! Завжди привітні та доброзичливі! Щиро рекомендую!
 • Чудовий лікар! Професіонал своєї справи! Видалив зуб мудрості за 3 хвилини акуратно і без болю! Дуже дякую!
Відгуки
Повернутися до відгуків
Запис на прийом
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.