Кіян Вероніка Романівна

4.4
Оцінити
лікар-ортодонт


пн
08:00-21:00
вт
08:00-21:00
ср
08:00-21:00
чт
08:00-21:00
пт
08:00-21:00
сб
08:00-21:00
вс
08:00-21:00
ул. Левка Мациевича 2/4
  Вокзальна 2.5 км
  Шулявська 3.25 км
  Деміївська 4.75 км
Відгуки 20
Ваш відгук
 • Добрий день! Хочу висловити велику подяку стоматологу-ортодонту Вероніці Романівні Дякую за професіоналізм, дуже уважний та грамотний стоматолог. Вона докладно розповіла план лікування, зробила усе на найвищому рівні, через свій страх лікування зубів я взагалі не зрозуміла, як безболісно і швидко все пройшло. Ще раз, дякую, дуже рада, що потрапила до гідного лікаря, який знає свою справу. Однозначно рекомендую!
 • Виправляла прикус у вашій клініці. Все життя страждала від того, що усмішка не гарна і зуби нерівні. Зважилася. Прийшла до вас за порадою брата. І не пошкодувала жодного разу. Ціна на встановлення брекетів більше, ніж доступна. Ставлення лікарів просто чудове. Ніколи не буває незрозумілих черг - все строго по запису. У самій клініці свіжо та гарно. Я дуже задоволена залишилася роботою спеціаліста Кіян Вероніки Романівни . Так, процес це не швидкий, зате тепер я посміхаюся без краплі сором'язливості.
 • Я звернулася на початку 2021 року до Кіян Вероніки Романівни, в першу ж зустріч я зрозуміла, що зробила найкращий вибір! Вероніка Романівна, настільки добра, світла людина, підхід до справи просто суперський! За один рік я стала володарем шикарної посмішки (у нас було дуже багато роботи), ми були командою І ми впоралися! Кіян Вероніка Романівна, справжній професіонал своєї справи! За шикарними посмішками тільки до неї!
 • Чудовий фахівець! Завдяки правильно підібраному лікуванню вдалося вчасно зупинити викривлення зубів, а також вирівняти ті, що вже почали викривлятися. Все це з мінімальними (порівняно з ціною брекетів) фінансовими втратами. За 3 роки лікування у дитини з'явилися майже всі зуби. Під контролем лікаря всі вони стали на своє місце. Велике спасибі Кіян Вероніці Романівній за те, що моя дочка тепер не соромиться усміхатися!
 • Дуже гарний лікар, ставив брекети у лютому минулого року, дуже довго налаштовував себе на це, але після прийому у Вероніки Романівни відпали усі сумніви, вміє привернути до себе, робить усі маніпуляції швидко та безболісно.
 • дуже гарний лікар та людина. Двох доньок зараз лікує, обом встановили металеві самоліговані брекети. вже бачимо результат але до кінця лікування ще далеко. Хочу побажати Вероніці романовні щастя та багатьох вдячних клієнтів!
 • Дуже вдячна лікареві Кіян Вероніці Романівній!
  Були з дитиною в Люмі-Денті на консультації. Дуже вдячна за прийом доктору Кіян Вероніці, нам все сподобалося. Вона уважна, оцінюю лікаря на п'ять. Дитині провели діагностику, у процесі було цілком комфортно. Від клініки теж залишилися добрі враження.
 • Чудова стоматологія із уважним підходом до кожного маленького пацієнта. У клініці чисто, затишно.
  Моїй доньці встановлювала брекети Кіян Вероніка Романівна. Ходили і на інші консультації, але тільки тут лікують без сліз за прийнятні гроші та з посмішкою. Дякуємо чудовим спеціалістам за ваш якісний підхід у роботі.
 • Довго шукали стоматолога-ортодонта, точніше стоматологію, де й лікарі-фахівці відмінні та ціни демократичні! Обійшли 3 стоматології, але в одній лікар не сказав, що потрібно корекція брекетів, в інший ортодонт взагалі, провів консультацію швидко, що ми і зрозуміти нічого до ладу не встигли, в третій - дуже високі ціни на брекети! На прийом до лікаря Киян прийшли вже з настороженістю і... Отримали докладну консультацію, уважне ставлення як лікаря, так і адміністраторів стоматології, запропонували розстрочку на брекети, все пояснили з приводу терапевтичного лікування карієсу та необхідності видалення зуба перед встановленням брекетів! Дуже порадувало, що в клініці є всі фахівці та дуже досвідчені лікарі! Дякую, докторе Киян Вероніці Романівні та всьому колективу ЛюміДент!
 • Очень довольна тем, что именно в Стоматологию Люмидент привела свою дочь. Ей исполнилось тогда 16, и именно в этом возрасте начались комплексы. Вероника Киян, помогла моей доченьке, справиться с этой проблемой Лингвальные брекеты нам помогали 1год. Конечно же всем рекомендую данную клинику и своего прекрасного доктора.
 • Я була на огляді у киян Вероніки Романівни. Первинним прийомом у ортодонта задоволена, все пройшло чудово, у цього лікаря продовжую тепер подальше лікування. Вероніка Романівна була до мене уважна та поважна, надала докладну консультацію та відповіла на всі мої запитання. Мене все влаштувало і за ціною, і якістю послуги. Лікаря та клініку обирала за рейтингами та близькістю до дому. Фото доктора теж відігравало важливу роль, візуально вона мені сподобалася, прихилила до себе. На даному етапі ставлю лікарю "5" - вже проводиться незначне лікування, але якісь серйозні висновки поки що рано робити.

 • У меня был повернут клык и щель между резцами. Брекеты не хотела. Полгода назад пошла на консультацию к ортодонту в стоматологию Люми Дент. Доктор убедила меня, что проблему можно будет исправить, предложила разные варианты по цене. Добрый и чуткий врач, настоящий профессионал, с огромным опытом со всеми возможными системами! Мы почти завершили лечение, осталось всего два месяца, а результат я увидела спустя месяц! Спасибо огромное Вам спасибо за профессионализм и заботу!
 • На приеме у доктора Киян я была в первый раз. Изначально я просто искала ортодонта в городе и желательно в центральном районе. Об этом специалисте были неплохие отзывы, поэтому я записалась и сразу пошла именно к ней. Вероника Романовна приняла меня вовремя. Дело в том, что у меня просто была проблема с ретейнером, которую врач быстро решила за одно посещение. В получении каких-либо рекомендаций не было необходимости. В общем-то, доктор не торопилась, все было сделано размеренно и аккуратно. На мой взгляд, все было максимально дружелюбно. Врач показалась мне очень приятной, как и ее ассистент. Как специалист она вызвала у меня доверие. В принципе, у меня есть свой врач, но думаю, что все-таки буду в дальнейшем обращаться к доктору Киян, если понадобится. Я полагаю, что ее можно советовать и другим людям. Мне все очень понравилось, начиная от клиники, заканчивая врачом. Все было отлично!
 • Тщательный подход. Вероника Романовна подготовила презентацию, где наглядно отобразила и расписала путь лечения. И эта презентация осталась со мной, что помогло потом вникнуть, что вообще происходит во рту. Это покорило меня сразу. Открытость. Проговорила все нюансы. Никаких "сюрпризов" ни финансовых, ни в методах лечения. Ответственность. Несколько раз были задержки по времени, и Вероника Романовна всегда это воспринимала очень серьезно. Для меня это показатель - уважение к чужому времени. Также с ней можно связаться, если есть вопросы, трудности. Любовь в своему делу. Когда встречаешь профессионала, который получает удовольствие от своей профессии, развивается в ней, это отражается в отношении к пациентам. Профессионализм. Лечение завершилось быстрее, чем изначально рассчитывали. И я знаю, что не со мной одной так получается у Вероники Романовны. Брекетные технологии она виртуозно использует.
 • Носила керамічні брекети, результат здивував навіть мене саму, хоча постійно уявляла, які красиві зуби будуть, але вийшло крутіше! Я ДУЖЕ І ДУЖЕ задоволена! Дуже вдячна своєму лікарю Вероніці Романівні за мою посмішку. Залишилась задоволена стоматологією і лікарем. Після довготривалого виправлення прикусу не має жодних претензій, тільки слова вдячності за гарну роботу.
 • Перед тим, як поставити брекети проходив консультацію, сподобалось як пояснили та розписали лікування )) На запитання, які цікавили, лікар відповіла грамотно та ясно, ціна прийнятна, за особливо низькою не гнався, але й переплачувати не хотілося. Лікування проходить ефективно, зуби не впізнати, настільки вони стали рівними!! За все спасибі Вероніці Романівні!
 • Зверталася до ортодонта з метою проконсультуватися щодо свого прикусу, він у мене був неправильний, я хотіла дізнатися, чи є сенс його коригувати і на що це вплине з погляду здоров'я. Мені пощастило зустріти тут грамотного фахівця, вирішили зайнятися виправленням прикусу. Це процес не швидкий, мені підібрали саме незнімні брекети на обидві щелепи. Вже бачу покращення, мій лікар це теж зазначає.Розповіла мені повністю про гігієну та як правильно доглядати за зубами. Я залишилась поки задоволена і лікарем, і стоматологією в цілому.
 • У дочки почав формуватися неправильний прикус, вирішили виправити, доки не так усе запущено. Довго не могли розібратися, що краще в нашій ситуації, брекети чи капи, та й цінова політика в різних клініках дуже відрізняється. В результаті зупинилися на стоматології Люмі Дент,там ціни виявилися нормальні і ортодонтія сильна. Дуже вдячні ортодонту Киян Вероніці Романівні за відмінну роботу, обійшлися коротким курсом, так, що носили елайнери недовго.
 • Веронику Романовну посоветовали знакомые, которые лечились сами и лечили своих детей, были очень довольны результатами. Вот и вся наша семья тоже лечится у доктора. Носила брекеты около года, сейчас прекрасный результат, не стесняюсь улыбаться. У сына тоже отличный результат, дочка носила пластинки. Всегда приветливый доктор, везде чистота и порядок. Действительно профессионал! Спасибо!
 • Я начала хотить в Люми Дент, несколько раз обращалась к терапевту, а сейчас планирую у ортодонта начать лечение. В последний раз я была на консультации у ортодонта, которая заняла минут 40-45. Доктор Киян Вероника Романовна расписала план лечения, порекомендовала мне брекеты, либо элайнеры. Я выбрала элайнеры, у нас в плане их установка, чтобы выровнять зубы. Специалист очень профессиональная и понимающая, видно, что она пытается понять пациента и увидеть вещи, которые меня беспокоят или вызывают сомнения. У меня был один момент с зубом мудрости, для которого нужен был хирург, чтобы проконсультировать. Она его пригласила, он подошел и выразил свое мнение по поводу зуба. Мне все понравилось. Для меня важно найти общий язык с доктором.
Відгуки
Повернутися до відгуків
Запис на прийом
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.