Тищенко Наталія Сергіївна

3.7
Оцінити
дитячий стоматолог
стоматологічний гігієніст
лікар-пародонтолог


пн-пт
08:00-21:00
сб
08:00-21:00
вс
08:00-21:00
ул. Левка Мациевича 2/4
  Вокзальна 2.5 км
  Шулявська 3.25 км
  Деміївська 4.75 км
Відгуки 3
Ваш відгук
  • Були з донькою з приводу зубів, що гойдаються. Це був перший візит до стоматолога, хотілося, щоб пройшов він добре, так і вийшло. Тищенко Наталія Сергіївна спокійно оглянула, дала рекомендації щодо догляду та зрозумілі відповіді на запитання. У цей візит лікування не потрібно, слідувати порад і сподіватися тільки на профілактичні візити в майбутньому;)
  • Хочу висловити велику подяку лікарю Тищенко Наталію Сергіївну. Лікар знайшла підхід до мого сина, вмовила, пояснила і ми нарешті змогли вилікувати всі наші хворі зубки, яких було чимало. Мій син дуже боявся лікарів-стоматологів, плакав та відмовлявся лікувати. Тищенко Наталія Сергіївна с перших хвилин змогла привернути до себе мого боягуза. Величезна Вам подяка, Наталія Сергіївна! Бажаю Вам професійних успіхів, благополуччя, більше вдячних пацієнтів! А ще хочу відзначити чудову та дуже професійну роботу адміністраторів. Завжди ввічливі, привітні. Спасибі вам велике! Тепер ми Ваші постійні клієнти, рекомендуватиму Вас знайомим.
  • Лікували зуб доньці, все сподобалося. Дуже подобається лікар Тищенко Наталія Сергіївна, дуже чуйна дівчина та лікує безболісно, дуже раді, що знайшли такого лікаря.
Відгуки
Повернутися до відгуків
Запис на прийом
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.